تماس با ما
Sue

شماره تلفن : 86-13732076078

WhatsApp : 8613732076078

Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd

شرکت بازرگانی بین المللی Wenzhou Sanlo ، با مسئولیت محدود

  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, افریقا
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری
مارک های سانلو تعداد کارمندان 100~120
فروش سالانه سال تاسیس 2014
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

Wenzhou SanLo Trading Co. شرکت ما یک شرکت بازرگانی جدید است که ترکیبی از تحقیق و توسعه ، آزمایش ، لجستیک به عنوان یک کل است. ما به عنوان مفهوم توسعه "" از بودن واسطه بودن ، فقط به عنوان ناظر كيفيت مشتريان "خود را در نظر مي گيريم تا نظارت كيفي بهتر محصولات محصولات مشتري را انجام دهيم.

محصولات اصلی ما مهر و موم های مکانیکی ، اتصالات لوله PVC ، توپ شناور از جنس استنلس استیل ، دریچه های کیسه مایع و شیرآلات تن-بشکه valve شیر IBC است. تولید کنندگان توپ و تولید کننده شیرهای کیسه مایع در سطح داخلی شناخته شده است ، و ما نیز گواهینامه ملی کیفیت IOS9000 را تصویب کردیم ، محصولات و فن آوری های ما برای تعدادی از اختراعات ملی اعمال می شود و به دست می آید.

از زمان تأسیس شرکت ، تجارت اصلی صادرات به تمام دنیا است ، ما در زمینه های مختلف مشتری ثابت داریم و همچنین از شهرت خوبی برخوردار است. ما همیشه به مفهوم مدیریت "کیفیت اول ، برنده برنده مشتری" پایبند بوده و وقف خدمت به هر مشتری می شویم تا بتوانیم به هدف از سود متقابل و برنده برنده دست یابیم.

محصول ما

مشتری ما

ماموریت ما

ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان و شرکای خود از طریق تعهد ، حرفه ای بودن و محصولات نوآورانه. ما معتقدیم که کیفیت کار ما سالها را نشان می دهد.

تاریخ

کارخانه ما در سال 1995 راه اندازی شد ، ما بیش از 15 سال توپ شناور مغناطیسی را تحریک می کنیم ، ما قبل از راه اندازی دفتر صادرات ، بازار چین را ارائه می دهیم ، در سال 2014 دفتر صادراتی Wenzhou را تنظیم کردیم. در حال حاضر 80٪ از محصولات ما به طور عمده در اروپا ، آمریکا و آمریکای جنوبی صادر می شود. کیفیت محصولات ما توسط مشتریان ما بسیار شناخته شده است.

در چند سال گذشته ، ما به سرعت و با موفقیت برند خود را تبلیغ کردیم. ما ضمن انجام سفارشات با مشتریان خود ارتباط خوبی برقرار کرده ایم و خدمات بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه می دهیم.

سرویس

خدمات ما:

1. به طور مستقیم فروش کارخانه

2. پاسخ سریع در عرض 2-8 ساعت، میزان پاسخ بیش از 92٪

3. تماس تلفنی 24 ساعته در دسترس است، با ما تماس بگیرید

4. تمام کالاهای تولید شده توسط خودمان، ما ارائه خدمات یک مرحله ای را از طراحی، چاپ به پردازش می کنیم. مشتریان می توانند طراحی را با توجه به درخواست شما و نمونه انجام دهند، همچنین ما می توانیم توصیه کنیم که چگونه محصولات را با توجه به قیمت های هدف مشتریان آماده کنیم.

5 یک سیستم خدمات پس از فروش کامل وجود دارد، به طوری که شما می توانید نگران رایگان خرید و با ما در هر زمان و هر کجا تماس بگیرید

6 وعده شرکت ما بهترین خدمات و قیمت رقابتی واقعی را برای شما برای همکاری ما فراهم خواهد کرد.
7 ایمیل شما می تواند ظرف 12 ساعت پاسخ داده شود.
8 پس از دریافت کالا، لطفا با ما تماس بگیرید اگر مشکلی وجود دارد.
نکته: قیمت با انواع علل مانند پوشش سطحی تنظیم می شود ...
فلسفه خدمات ما:
بهترین کیفیت، اعتبار اول، و مشتری اول

تیم ما

تیم ما: 2 مدیر اصلی 2 مدیر تولید 1 مدیر فروش 1 مدیر امور مالی

3 مدیر QC 1 کارگاه مدیر 10 فروش 2 حساب و 10-20 کارگر