تماس با ما
Sue

شماره تلفن : 86-13732076078

WhatsApp : +8613732076078

خط تولید

نمایه شرکت

شرکت بازرگانی Wenzhou SanLo ، آموزشی ویبولیتین در سال 2014 تاسیس شد ، دفتر مرکزی فروش شرکت در Yongjia Oubei قرار دارد که در Wenzhou به عنوان New Pudong معروف است. شرکت ما یک شرکت بازرگانی جدید است که ترکیبی از تحقیق و توسعه ، آزمایش ، لجستیک به عنوان یک کل است. ما به عنوان مفهوم توسعه "" از بودن واسطه بودن ، فقط به عنوان ناظر كيفيت مشتريان "خود را در نظر مي گيريم تا نظارت كيفي بهتر محصولات محصولات مشتري را انجام دهيم.

محصولات اصلی ما مهر و موم های مکانیکی ، اتصالات لوله PVC ، توپ شناور از جنس استنلس استیل ، دریچه های کیسه مایع و شیرآلات تن-بشکه valve شیر IBC است. تولید کنندگان توپ و تولید کننده شیرهای کیسه مایع در سطح داخلی شناخته شده است ، و ما نیز گواهینامه ملی کیفیت IOS9000 را تصویب کردیم ، محصولات و فن آوری های ما برای تعدادی از اختراعات ملی اعمال می شود و به دست می آید.

از زمان تأسیس شرکت ، تجارت اصلی صادرات به تمام دنیا است ، ما در زمینه های مختلف مشتری ثابت داریم و همچنین از شهرت خوبی برخوردار است. ما همیشه به مفهوم مدیریت "کیفیت اول ، برنده برنده مشتری" پایبند بوده و وقف خدمت به هر مشتری می شویم تا بتوانیم به هدف از سود متقابل و برنده برنده دست یابیم.

کارگاه ما

کارخانه ما حدود 100 کارگر با تجربه دارد ما یک تیم مدیریت عالی و یک تیم مهندس سختگیر و حرفه ای داریم. قادر به حل تمام مشکلات خود با Floats هستید. بخش بازرسی کیفیت ما از فناوری پیشرفته برای اطمینان از نشت همه محصولات ما استفاده می کند.

همکاری بین تیمها برای رفع نیازهای مشتری در کمترین زمان ممکن.

1 (1)

14 (1)

آزمون ما

تجهیزات تست محصول ما از ردیاب نشت طیف سنج جرمی پیشرفته هلیوم استفاده می کند . از فشار گاز هلیوم استفاده می کند تا بررسی کند آیا شناور در یک محیط خلاء واجد شرایط است یا خیر.

Test

بسته بندی:

IMG_2300 (1)

IMG_3305

بازدید مشتری :

IMG_2214 (1)

IMG_1934(1)

ماموریت ما

ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان و شرکای خود از طریق تعهد ، حرفه ای بودن و محصولات نوآورانه. ما معتقدیم که کیفیت کار ما سالها را نشان می دهد.

OEM / ODM

90٪ از محصولات ما به مشتریان OEM عرضه می شود، که همه آنها سوئیچ شناور ترمینال و تولید کنندگان سطح سنج سطح مایع است، و آنها را با محصولات کامل عرضه می کند. مهندسان ما بیش از 20 سال کار کرده اند. ما می توانیم محصولات را برای مشتریانمان طراحی کنیم. ما همچنین محصولات ما را با توجه به تغییرات بازار بهبود می دهیم، در نتیجه کیفیت تصویر و کیفیت محصول ما را افزایش می دهد.

تحقیق و توسعه

ما تیم مهندسان ما را داریم 5 نفر وجود دارد. آنها تحقیقات خود را در مورد شناورهای مغناطیسی، شناورهای دقیق، شناورهای صاف و شناورهای رشته ای انجام داده اند. ما همچنین طرح های طراحی و نقشه های ویژه را برای مشتریانی که نیاز دارند ارائه می کنیم. پشتیبانی کوتاه مدت برای اطمینان از اینکه مشتریان محصولات ما را از ما خریداری می کنند، از سرویس خوب پس از فروش لذت ببرید. این یکی از ویژگی های ماست. علاوه بر این، نقشه های هر مهندس و جزئیات تولید تضمین شده و مهندسان برای یافتن مشکلات و مشارکت در زمان شرکت خواهند کرد.