فلز مغناطیسی از جنس استنلس استیل سوئیچ سطح برای کنترل مایع

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: Sanlo
گواهی: ISO9001
شماره مدل: شناور مغناطیسی
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500PCS
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون

سوئیچ سطح مغناطیسی از جنس استنلس استیل سفارشی برای کنترل کننده مایع

ویدیو: https://youtu.be/b1p5EGUDFgI

مقدمه:

سنج سطح مطابق با اصل شناور بودن و اصل جفت مغناطیسی کار می کند. هنگامی که سطح مایع در ظرف اندازه گیری شده بالا می رود و می افتد ، شناور در لوله اصلی سنج سطح مایع نیز بالا می رود و ریزش می کند ، و فولاد مغناطیسی دائم در شناور از طریق جفت مغناطیسی به نشانگر میدان منتقل می شود و قرمز و ستون های تلنگر سفید با 180 درجه چرخانده شده اند. وقتی سطح مایع بالا می رود ، ستون از سفید به قرمز تبدیل می شود. هنگامی که سطح مایع کاهش می یابد ، ستون از قرمز به سفید تبدیل می شود. مرزهای قرمز و سفید این شاخص ارتفاع واقعی سطح متوسط ​​در ظرف است ، بنابراین به سطح مایع می رسند. دستورالعمل ها.

تولید - محصول:

به این محصول سنج سطح مغناطیسی ، سنج سطح ستون مغناطیسی تلنگر ، سنج سطح مایع شناور مغناطیسی نیز گفته می شود ، از اصل جفت مغناطیسی استفاده می کند ، این محصول را تشکیل می دهد لوله شیشه ای متر سطح مایع نمی تواند تحت فشار و فشار بالا کار کند و کاستی های متعدد شکننده است.

دو روش نصب وجود دارد ، جانبی و بالا نصب شده. مهم نیست از چه طریق ، دستگاه انتقال از راه دور قابل اتصال است ، به طوری که سنج سطح مایع می تواند سطح مایع را در نقطه نمایش داده و از راه دور سطح مایع را کنترل کند. اندازه گیری سطح فلپ مغناطیسی بسته بندی شده از نوع ریموت انتقال سطح فلپ مغناطیسی

سؤالات متداول-

س: در مورد زمان تحویل محصولاتتان چطور؟
پاسخ: 10-15 روز.
تحویل سریع هنگامی که شما طراحی خود را تأیید کردید ، می توانیم آن را در سریعترین زمان ممکن تولید کنیم و هرچه سریع تر و راحت تر آن را تحویل دهیم.


س: هنگام استعلام چه اطلاعاتی را باید تهیه کنم؟
پاسخ: اگر سؤال دارید ، لطفاً موارد زیر را توصیه کنید: اندازه ، مواد ، فشار ، شار مگونیک ، SG ، متوسط ​​، مدل NO.

اطلاعات تماس
Sue

WhatsApp : 8613732076078